hobit16

Bitva o Středozem I (PC)

Datum vydání: 6. prosince 2004
Typ: RTS
Hodnocení: 88%
Požadavky: 1.3GHz CPU, 256MB RAM, 4GB místa na pevném disku , 32MB GPU grafické karty (NVIDIA GeForce 2 GTS nebo lepší, ATI Radeon 7500 nebo lepší)


Popis:
Užijte si Středozem ve hře The Lord of the Rings™, The Battle for Middle-earth™. Je to první hra na motivy Pána prstenu, která vám umožní vstoupit do otevřeného real-time světa. Ovládejte legendární hrdiny, obrovské armády a epickou vojenskou výpravu do Středozemě, která odpovídá zfilmovaným dílum trilogie The Lord of the Rings™. Ve zničujících válkách mezi silami dobra a zla mužete ovládat své oblíbené hrdiny a mít tak celé vojsko a osud Stredozemě ve svých rukou.


Hlavní herní vlastnosti

Epické bitvy
Bojujte v epických bitvách akademií oceněné trilogie The Lord of the Rings™ ze zcela nového pohledu – jako náčelník stovky vojáku a jiných stvoření.

Obrovské armády
Ovládejte obrovské armády na interaktivních bojových polích v rozsáhlém světe Středozemě.

Veďte síly dobra nebo zla
Vedte síly dobra nebo zla. Hrajte za 4 ruzné skupiny – od jezdců Rohanu až po Sauronovo vojsko. Každý typ má vlastní herní styl, jiné využití zdrojů a určitou stavební techniku.

Vysoce detailní mapa Středozemě
Získejte strategické body ve velmi detailně zpracované 3D mape Středozemě a vyhrajte zde bitvy, které vás dovedou až k Prstenu.

Systém hrdinu založený na zkušenostech
Stvořte nové hrdiny, rozhodnete o jejich schopnostech a silných stránkách. Vedte je do bitvy, kde získají zkušenosti, které jim pomohou naplnit jejich potenciál na cestě za vítezstvím.

Jednotky se skutečnými emocemi
Podívejte se na svou armádu, jak žije svými emocemi – od vzteku, pres strach až k radosti z vítezství – reagují tak na to, co se kolem nich děje.

Intuitivní ovládání
Díky novému intuitivnímu rozhraní se uprostred vravy mužete rozhodovat šikovneji a rychleji. Budete mít po ruce vždy ty správné informace o vašich jednotkách a stavbách.

Obrovské multiplayerové online bitvy
Utkejte se se svými kamarády online ve velkých multiplayerových bitvách.